Müptezeller


Müptezeller

Emrah Serbes'i Emrah Serbes yapan hayatın içinde yaşamasıdır. Bizzat hayatın acısını, rengini, yaşamış olması. Kendine özgü bir dili olan yazarımızın aynı zamanda senarist kalemi de vardır. Bir zamanın popüler dizisi olan Behzat Ç. 'nin senaryosunu yazmıştır.
Yerli Bukowski'miz olan Serbes'in bu kitabı oldukça hayattan ve kendinden. Kendi içindeki dünyayı anlattığı, yaşadığı ortamı dile getirdiği kitaptır. Biraz uçuk ve bohem tarzda olan bu kitabı bitirdikten sonra etkisi bir süre devam ediyor. Çok kasıntı ve zoraki dilinin yanısıra özgür, serbest, akıcı bir dil ile yazılmıştır. Kanımca Hakan Günday ile kalemleri eşdeğerdir. ~•~•~~ #emrahserbes #kitap #neokudum #kitapönerisi #kitapalıntıları #kitapyorumu #kitapsözleri #book #kitapkurdu #kitaptavsiyesi #b


Bunlar da İlginizi ÇekebilirHuzursuzluk

Ana karakterimiz bir gazeteci (İbrahim). İbrahim'in çocukluk arkadaşı Hüseyin ölür. Bunun üzerine İbrahim olayı araştırmak için memleketi olan Mardin'e gider.

Daha Fazlasını Oku
Kardeşimin Hikayesi

Kitabın ana karakteri Ahmet Arslan insanlardan uzak, duygulardan yoksun, olaylar karşısında hiçbir şaşkınlık barındırmayan, en basit tabiriyle ‘tuhaf’ bir adamdır.

Daha Fazlasını Oku